Intymna atmosfera i funkcjonalność, a do tego przestrzeń. Czy w małych pomieszczeniach to się wyklucza? Skądże znowu! Modne łazienki w bloku urzekają coraz częściej. Stają się dowodem na to, że chcieć znaczy móc. Niewielki metraż jest ograniczeniem, ale z dobrym pomysłem i kreatywnym podejściem, nawet z tak skromnego wielkością pomieszczenia, można wyczarować coś pięknego.

Modne łazienki w bloku – z minimalizmem za pan brat

Trendy wnętrzarskie zmieniają się. Każdego roku możemy podziwiać propozycje, które czasem zachwycają, innym razem odpychają. I nie chodzi tu o to, czy coś jest obiektywne ładne, czy nie, lecz o subiektywne odczucia. Odczucia, które dla użytkowników domowych pomieszczeń zawsze będą najważniejsze. Można zatem iść w kierunku mody wnętrzarskiej narzucanej przez innych, ale trzeba robić to umiejętnie, pozostawiając miejsce na własną interpretację. Tylko w ten sposób modne łazienki w bloku urzekną domowników i gości.

Minimalizm to dzisiejsze słowo klucz. Niby proste, niby takie oczywiste, a jednak pozostawiające duże pole do popisu. Elastyczne wbrew pozorom, bo minimalizm ma mnóstwo wydań. Jeśli jednak w grę wchodzą modne łazienki w bloku, minimalizm będzie przyjmował formę prosto, skromnie urządzonych przestrzeni, należycie uporządkowanych.

Niewielkie metrażem łazienki nie mogą być zagracone i pełne zbędnych elementów, bo ich aranżacje zaczną przytłaczać, a użytkowanie będzie niekomfortowe. Tym samym minimalistyczny wystrój jest w stanie spełnić wymagania takiego pomieszczenia, a do tego pozostaje modny. Coraz częściej czytamy i słyszymy o rozmaitych filozofiach, które mówiąc najogólniej, namawiają nas do tego, by pozbywać się rzeczy zbędnych. Niefunkcjonalnym i mało urzekającym elementom łazienkowym, mówimy zatem stanowcze nie.

Modne łazienki w bloku – propozycja nr 1

Na topie wciąż jest stylistyka glamour. Nie musi ociekać luksusem i przepychem, bo nie o to w niej chodzi. To po prostu nuta elegancji ubrana w odrobinę blasku i błysku. W małej łazience może zatem zagościć oświetlenie kryształowe, które sprawia, że tworzy się gra świateł. Jedyne o czym należy pamiętać to to, by taka lampa pod względem rozmiarów była mała lub średniej wielkości.

Glamour lubi błyskotki w postaci dodatków. By pozostać w duchu trendy minimalizmu, ale nie musieć rezygnować z proponowanej aranżacji, warto wybrać praktyczne elementy wyposażenia, które są eleganckie i wyrafinowane. Kubki na szczoteczki do zębów, pojemniki na mydło, akcesoria kosmetyczne, lustro w świetlistej oprawie i uchwyty nad wanną zakończone błyskotkami.

Modne łazienki w bloku – propozycja nr 2

Aranżacji glamour po piętach depcze wystrój industrialny. Jak się ma taka propozycja do łazienek? Proszę Państwa – bardzo dobrze! Taki surowy wystrój połączony z ciepłym światłem, może być przytulny. Industrialna łazienka jest bardzo oryginalna, a charakter takiej aranżacji sprzyja małym pomieszczeniom. Jest rzecz jasna najczęściej kojarzony z otwartymi przestrzeniami, obszernymi powierzchniami, ale jest również skrojony na miarę potrzeb wnętrz uporządkowanych, pozbawionych zbędnych elementów. Takiej łazience nie sposób się oprzeć, bo czerń, złoto, miedź, odrobina surowych materiałów sprzyjają tworzeniu kompozycji i trendy, i unikalnej, i przyjaznej.
Modne łazienki w bloku potrafią zachwycić. Idąc tropem aktualnych trendów, ale nie bezmyślnie, lecz kierując się własną intuicją w urządzaniu wnętrz, można stworzyć wystrój, którego się zazdrości!

Ocena

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

CommentLuv badge