Coraz bardziej cenimy polskich producentów i ich propozycje. Pochylamy się nad jakością, ale i nietypowymi formami, które są w stanie w sposób ciekawy udekorować nasze wnętrza. Nie dziwi zatem, że chętnie sięgamy po AQForm, czyli lampy inne niż wszystkie. Nietuzinkowe w swoim wydaniu, z miejscem na zastosowanie nowoczesnych technologii i nutą uniwersalizmu.

Technologie LED i OLED

Technologię LED znamy już niemalże na wylot. Jej zastosowanie w oświetleniu AQForm to jedna z wielu zalet. Decydując się na LED-owe oświetlenie można nacieszyć oczy maksymalnie rozświetlonym wnętrzem, każdego rodzaju, niezależnie od jego powierzchni. Nie bez znaczenia pozostają walory praktyczne, czyli fakt, że prawie natychmiast po włączeniu lampy, żarówki osiągają pełną jasność. Do tego tak ważna energooszczędność. LED-owe oświetlenie wykorzystuje do 90% mniej energii w porównaniu do standardowych źródeł światła.

Nowoczesne polskie lampy – AQForm to także propozycja wyjątkowa, konkurencyjna, bo do rąk odbiorców i ich wnętrz mogą trafić lampy z serii Oledrian. Są to lampy wykonane w technologii OLED, najnowszej, zapewniając najwyższej jakości światło.

Wzornictwo, które urzeka

Choć wysoka jakość wydaje się być walorem oczywistym na miarę dzisiejszych czasów, to jednak z jej odnalezieniem w oświetleniu mamy niekiedy problem. Wybierając lampy AQForm nie trzeba martwić się o ten aspekt. Charakteryzuje je bowiem zastosowanie skrupulatnie dobranych materiałów, nie tylko o pożądanej jakości, ale i nadających eleganckiego wyglądu. Oświetlenie ponadto może pochwalić się trwałością i wytrzymałością.

Nie można przejść obojętnie wobec nietypowego, ale jakże urzekającego wzornictwa. Do wykonania lamp posłużyły między innymi tworzywa sztuczne, aluminium czy szkło. Dostępność w pełnej gamie kolorystycznej sprawia, że lampy zyskują na oprawach trafiających w gusta najbardziej wymagających odbiorców. Na to wszystko składają się wykończenia matowe w najchętniej wybieranych kolorach: bieli, czerni, złocie, miedzi. W ofercie można znaleźć również lampy o wykończeniu metalicznym oraz mieszanym, gdzie łączenie kilku barw owocuje niebanalnym wyglądem.

Geometryczne kształty, minimalistyczne formy, bardziej wyraziste, jak i te subtelniejsze. Lampy montowane natynkowo, wpuszczane w sufit, wiszące, boczne. Coraz modniejsze oprawy systemowe i funkcjonalne oprawy o podwyższonej szczelności. W takim asortymencie są w stanie odnaleźć się właściciele obiektów o aranżacjach rustykalnych, skandynawskich, industrialnych, współczesnych i wielu innych.

Mniej znaczy więcej

Formy niewielkie w swoich rozmiarach odpowiadają na wymagania dzisiejszych wnętrz. Ich minimalizm w wykonaniu jest jednak daleki od tradycyjnego czy zwyczajnego wydania. Kinkiety stają się wyrafinowane, reflektorki eleganckie, oprawy szynowe uniwersalne, a dobrze znanymi kolorami można eksponować, podkreślać lub jedynie uzupełniać skrzętnie tworzonych aranżacji.

AQForm oferuje oświetlenie, które budzi emocje i pozwala stworzyć wymarzony klimat, każdego domowego (i nie tylko) wnętrza.

Ocena

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

CommentLuv badge